Na poli obchodu sa často naskytne príležitosť alebo unikátna šanca pre podnikateľa, ktorú treba využiť na rozvoj svojich podnikateľských aktivít.

 

Podnikateľ však nemusí mať na takéto podnety v danom momente dostatočne zabezpečené zázemie vo forme zaregistrovanej firmy, ktorá by garantovala hladký priebeh obchodu a uchopenie sa tejto príležitosti. 

  WFG firemný servis ponúka svojim klientom možnosť okamžite na takéto výzvy a šance reagovať vďaka tomu, že klientovi poskytne už zaregistrovanú firmu. Klient môže po rýchlej procedúre v rozsahu niekoľkých hodín disponovať firmou, ktorej je konateľom a ktorá je prispôsobená konkrétnemu podnikateľskému plánu.  Takáto firma môže byť bez histórie alebo s históriou pre posilnenie vedomia o zabehnutej, fungujúcej spoločnosti.

 

 

 

Firmy na predaj s históriou

 

Spoločnosti s históriou, ktoré už boli ekonomicky činné, ale ich pohľadávky aj záväzky sú vyrovnané. Pozrite si našu ponuku.

 

čítať viac

 

 

 

Firmy na predaj bez histórie

 

Spoločnosti, ktoré vznikli len za účelom následného predaja a nikdy neboli ekonomicky činné. Pozrite si našu ponuku.

 

čítať viac

 

 

 

Výhody firiem pripravených na predaj:

 

  • Pokiaľ ide o firmu s históriou, získavate najmä dobrú mienku. Spoločnosť pôsobí ako etablovaná, zabehnutá firma, ktorá nie je v danom odvetví podnikania nováčikom.
  • Firmy na predaj sú riadne zapísané v obchodnom registri, nevykonávali však žiadnu činnosť. V prípade firiem s históriou majú všetky pohľadávky aj záväzky vyrovnané. Z pohľadu ekonomiky sú teda čisté a transparentné.
 
  • Ak kupujete firmu založenú na predaj, máte pripravené všetko na to, aby ste začali podnikať. Vyhnete sa administratíve a čakacím dobám.
  • Firmy, pokiaľ sú platcami DPH, sú riadne registrované na daň z príjmu DPH.
  • Spoločnosti sú okamžite k dispozícií novým konateľom. 

 

 

Ak ste sa rozhodli pre kúpu už existujúcej firmy, obráťte sa na našich odborníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí vám podrobne vysvetlia ďalšie výhody už založených firiem. Spoľahlivo vám zabezpečíme všetky potrebné administratívne úkony, budeme vás zastupovať  pred jednotlivými úradmi a ohlásime na nich všetky potrebné zmeny.

 

 

Nezabudnite

 

Ak sa rozhodnete pre kúpu firmy cez WFG firemný servis, získate virtuálne sídlo pre svoju spoločnosť zadarmo. Pre viac informácií nás kontaktujte.

 

Kontaktujte nás